Oklahoma

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Oklahoma parduodamo būsto.

Parduodamas turtas Oklahomoje

Jis ribojasi su rytus su Arkansu ir Misūriu, į šiaurę su Kanzasu, į šiaurės vakarus su Kolorado, į vakarus su Naująja Meksika ir į pietus su Teksase.

Yra tiek gerų naujienų, tiek blogų naujienų apie 2018 m. Nekilnojamojo turto rinką Oklahomoje. Nors valstybė, atrodo, neturi tokių pat sunkumų su būsto sumažėjimu, kaip ir kitos valstybės, Oklahomos nekilnojamojo turto rinka ateinančiais mėnesiais turės problemų. Norėdami sužinoti, ar tai tinkamas laikas parduoti šeimos namus ar ieškoti nekilnojamojo turto pardavimui Oklahomoje, galite susipažinti su šiuo straipsniu.

„Oklahoma“ nekilnojamojo turto rinka 2017 m. Lapkričio mėn. Gavo daug gerų naujienų, kai naujų namų pardavimas padidėjo 17,5%. Tai buvo pertrauka, kurią pardavimų rinkoje reikia ilgą laiką. Nauji namai buvo parduodami prieš juos statant. Ir, pasak „Wall Street Journal“, tauta tuo metu turėjo ypatingo stiprios nekilnojamojo turto rinkos poveikį.

Namų savininkai, kurie nori parduoti 2018 m., Vis dar turi savo naudos, nes turimų namų paklausa vis dar yra labai didelė. Tai leidžia pardavėjams turėti daugiau pirkėjų, kurie domisi savo nekilnojamuoju turtu pardavimui Oklahomoje.

Tačiau mes taip pat turime išanalizuoti neigiamą Oklahomos nekilnojamojo turto rinkos pusę 2018 m.

Turint tiek daug gerų naujienų būsto sektoriuje, gali būti sunku įsivaizduoti, kad nekilnojamojo turto rinka gali patirti tuo pačiu metu. Reikia atsižvelgti į hipotekinių palūkanų normų padidėjimą.

Potencialūs pirkėjai gali būti labiau linkę pirkti namus dabar, kai Oklahomoje yra daugiau pagrindinių savybių. Tačiau tikimasi, kad iki metų pabaigos palūkanų normos vėl padidės, todėl daugelis šių pirkėjų pasitraukia, nes būsto paskolos tampa mažiau valdomos jų biudžetams.

Palūkanų normų padidėjimas turės įtakos ir pirkėjų, ir pardavėjų rinkoms. Jei planuojate pirkti ar parduoti per artimiausius kelis mėnesius, greičiausiai norėtumėte pradėti ieškoti nekilnojamojo turto pardavimui Oklahomoje.

Nors tikimasi, kad iki 2018 m. Pabaigos visoje šalyje palūkanų normos padidės, jos vis dar yra palyginti mažos. Pirkėjai turėtų pasinaudoti šiuo pranašumu, kol nebus per vėlu.

Šis žingsnis įveikti baimingas dideles palūkanų normas gali paskatinti „Oklahoma“ nekilnojamojo turto rinką pastebimai padidinti pardavimus per ateinančius mėnesius. Tai taip pat galėtų padaryti prieinamų būsto galimybių paklausą daug didesnę, nes greičiausiai bus parduodamos pigesnės savybės.

Jei kitų metų renginiai pasirodys veiksmingi Oklahomos nekilnojamojo turto rinkai, 2019 m. Sausio mėn. Turėtų būti pradėtas dar vienas perspektyvus metai, kai šalyje yra daug naujų namų savininkų.

Oklahomoje apskaičiuota namų vertė per pastaruosius metus padidėjo 4,7%.

Jei ieškote nekilnojamojo turto pardavimui Oklahomoje, jos kultūra ir gyvenimo būdas yra pagrindiniai pasirinkimo veiksniai.

Tai yra 19-oji pagal dydį šalies valstybė, „Sooner“ valstijoje yra 38 federaliniu mastu pripažintos Amerikos indėnų gentys, įskaitant Cherokee, Chickasaw, Choctaw, Creek ir Seminole tautas. Šios gentys gyveno pietryčių Jungtinėse Amerikos Valstijose, kol jos buvo priverstinai perkeltos į Oklahomą dabar, kai „XIX a. Pradžioje“, „XIX a. Šiandien, daugiau nei 7% valstybės daugiau nei 3,8 mln., Oklahoma turi ketvirtą didžiausią amerikiečių indėnų procentą šalyje.

Tokių statistinių duomenų apie kaubojus nėra, tačiau jie taip pat yra svarbi valstybės įtaka. Kai jie neveikia, šie karviai varžėsi rodeose, kurie šiandien yra valstybės sporto kultūros dalis. Oklahoma Sitis (OKC) kasmet rengia tarptautinius finalinius Rodeo (IFR), Nacionalinius kaubojus ir Vakarų paveldo muziejus bei didžiausia pasaulyje patalpų rodeo arena sausio mėnesį, Lazy E Arena Guthrie kaime.

2016 m. Pradžioje vidutinės namų ūkio pajamos Oklahomoje rodė apie 16% gyventojų, gyvenančių žemiau skurdo ribos. 73% „Oklahoma“ yra baltos, 9% ispanų, 7% - amerikiečių, 7% - juodos, 7% - daugiašalės ir 1% - Azijos. Didžiausias valstybinis universitetas, Oklahomos universitetas, Normano priemiestyje, Oklahoma, turi daugiau nei 21 000 studentų ir buvo 108 vieta tarp nacionalinių universitetų.

Kadangi Oklahoma yra viena iš penkių pagrindinių gamtinių dujų gamintojų šalyje, ekonomika ir darbo rinka dažnai svyruoja kartu su energijos tendencijomis.

Pagrindiniai miestai, kuriuose pageidautina ieškoti nekilnojamojo turto pardavimui Oklahomoje, yra sostinė ir Tulsa. Oklahoma City, OKC, sostinė ir didžiausias miestas šalyje, įsikūrę valstybės centre, yra daugiau kaip 1,3 milijono gyventojų.

Oklahoma City savybės yra viena iš brangiausių Oklahoma, nors Oklahoma City namų vertybės nėra panašios į brangesnes savybes Jungtinėse Valstijose.

Mažiau nei dvi valandas į šiaurės rytus, antras pagal dydį miestas, Tulsa, turi daugiau kaip 960.00 žmonių už km² savo metropolinėje zonoje. Tačiau didžioji dalis likusios valstybės yra kaimo, suteikianti valstybei visą 15-ąjį šalies mažiausių gyventojų tankumą.

Iš dalies dėl praktinių nekilnojamojo turto išlaidų, Oklahoma 2015 m. Turėjo 4-ąją mažiausias pragyvenimo išlaidas Jungtinėse Valstijose, o kiekvienos kategorijos kainos buvo mažesnės nei vidutinės, įskaitant viešąsias paslaugas, sveikatos priežiūrą ir maistą

  •  
    Persikėlimas į Oklahomą. Tremtis ir gyventi Oklahomoje.

      Gimusi dėl susijungimo tarp Oklahomos teritorijos ir Indijos teritorijos, tiksliai 1907 m. Lapkričio 16 d. 46-osios valstijos, kuri pateko į Jungtinių Amerikos Valstijų federalinę sąjungą, Oklahoma yra neginčijamas mūsų kasdieninio susitikimo su jumis veikėjas! Šiandien mes kalbėsime apie ta ...

2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB